• Намалена цена
  • Ново
Отворен широк трендовски ткаенината нараквици за жените/pulseras mujer moda 2018/нараквица femme /pulseira feminina/
zoom_in

Отворен широк трендовски ткаенината нараквици за жените/pulseras mujer moda 2018/нараквица femme /pulseira feminina/

DEN 484.00 672.00

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
18790
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
CNANIYA
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
/
Функција:
/
Синџир Тип:
/

Слична стока во категоријата..