• Намалена цена
  • Ново
Големите Луксузни Завеси Свила цвеќиња Европски стил Затемнување Завеса За Спалната соба Прозорец Завеса Дневна Соба Прозорец Завеса
zoom_in

Големите Луксузни Завеси Свила цвеќиња Европски стил Затемнување Завеса За Спалната соба Прозорец Завеса Дневна Соба Прозорец Завеса

DEN 2938.00 5760.00

Износот
check Това е достапна


Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси /затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба
Ако треба да направите парчиња , или да промените во друг Формат , ве Молиме оставете порака , или обратете се во услуга на Клиентите . Обично ние може да прилагодено вашиот бараат .

Големина:
wide300cm high270cm, wide203cm high241cm, wide264cm high213cm, wide360cm high269cm, wide203cm high160cm, wide264cm high160cm, wide203cm high213cm, wide350cm high250cm, wide380cm high260cm, wide420cm high270cm, wide510cm high260cm, wide264cm high241cm, wide360cm high250cm, wide600cm high270cm, wide170cm high240cm, wide376cm high213cm, wide140cm high142cm, wide250cm high230cm, wide270cm high175cm, wide180cm high220cm, wide220cm high180cm, wide240cm high270cm, wide264cm high270cm, wide280cm high190cm, wide427cm high240cm, wide310cm high250cm, wide170cm high160cm, wide380cm high240cm, wide200cm high150cm, wide260cm high240cm, wide300cm high245cm, custom size
Обработка:
кука
Локација:
прозорецот
Стил:
Европа
Употреба:
Болница,Хотел,Канцеларија,Дома
Инсталација Тип:
Вграден-во
Материјал:
Полиестер / Памук
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Завесата
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
89
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Техника:
Плетени
Употреба:
Ресторан
Шаблон Тип:
свила цвеќиња
Формат:
Куките
Делокруг на примена:
Дневна соба ,Спална соба,кујна , туш, врата, прозорец ...
Стил:
Модерна ,Класични,Земја,За Деца,Европската

Слична стока во категоријата..