• Намалена цена
  • Ново
3d Завеси на Европските Модерни плажа видите обичај завеса дома ddecorative дома декор 3d Затемнување Сенка Прозорец Завеси
zoom_in

3d Завеси на Европските Модерни плажа видите обичај завеса дома ddecorative дома декор 3d Затемнување Сенка Прозорец Завеси

DEN 4896.00 9600.00

Износот
check Това е достапна

Име : Завеси За Дневна Соба , Завеси , Tulle Завеси , 3 D Завеси , Завеси За Спалната соба , Затемнување Завеси , Бебе Соба Завеси , Завеси За Деца , Луксузни Завеси , Детска Соба Завеси , Бамбус Вратата Завеси , Чипка Завеси , Бели Завеси , Лен Завеси , Кујна Вратата Завеси , Модерен Завеси , Завеси Дневна Соба Модерната Кујна Прозорец Завеси , Ткаенина За Завеси Ackout Завеси За Спалната соба , Прозорец Завеси За Дневна Соба Луксузен , Затемнување Завеси За Дневна Соба , Пеперутка Завеси , Завеси, 3 D , Везени Лен Завеси , Valance Завеси За Дневна Соба Број на Модел : сенчење го оценувате околу 90%. Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 250g/m 2 Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, може да се мијат, може да се пеглаат, не исчезнува, нема намалување. Карактеристики : Blackout, Анти-УВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Цел : Дневна соба - Спална соба - Office - хотели со Висок квалитет сенка ткаенина, може ефикасно да се спречи ултравиолетови, Машина Перат Оваа завеси е за шиење заврши ,Вклучуваат куки .можете да ги користите comfortablely.Ова е куки висат процес, повеќе од три-димензионални.
други големина на :
ако ви треба други големина ,ве молиме да ми кажете широк и висок за вашата големина ?ние ќе се прилагодите за вашата големина .

Големина:
wide264cm high241cm, wide300cm high270cm, wide203cm high241cm, wide264cm high213cm, wide360cm high269cm, wide203cm high160cm, wide264cm high160cm, wide203cm high213cm, wide360cm high250cm, wide350cm high250cm, wide380cm high260cm, wide420cm high270cm, wide510cm high260cm, wide600cm high270cm, wide700cm high270cm
Обработка:
кука
Употреба:
Кафе,Канцеларија,Дома,Во Болница,Хотел
Материјал:
Полиестер / Памук
Тип:
Завесата
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Локација:
прозорецот
Формат:
јаже
Техника:
Плетени
Стил:
Модерна
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шема:
Печатени
Функција:
Висок Сенчење(70%-90%)
Број На Модел На:
0133
Шаблон Тип:
Сценско
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Инсталација Тип:
Вграден-во

Слична стока во категоријата..