• Намалена цена
  • Ново
3d дома декор модерна завеси за дневна соба апстракт боја круг пурпурна постелнина спалната соба затемнување завеси
zoom_in

3d дома декор модерна завеси за дневна соба апстракт боја круг пурпурна постелнина спалната соба затемнување завеси

DEN 4320.00 9600.00

Износот
check Това е достапна

Број на модел : 003 сенчење го оценувате околу 90%. Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 250g/м?2; Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, може да се мијат, може да се пеглаат, не исчезнува, нема намалување. Карактеристики : Blackout, Анти-УВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Цел : Дневна соба - Спална соба - Office - хотели со Висок квалитет сенка ткаенина, може ефикасно да се спречи ултравиолетови, Машина Перат Оваа завеси е за шиење заврши ,Вклучуваат куки .можете да ги користите comfortablely. Ова е куки висат процес, повеќе од три-димензионални.
други големина на :
ако ви треба други големина ,ве молиме да ми кажете широк и висок за вашата големина ?ние ќе се прилагодите за вашата големина .

Големина:
wide264cm high241cm, wide300cm high270cm, wide203cm high241cm, wide264cm high213cm, wide360cm high269cm, wide203cm high160cm, wide264cm high160cm, wide203cm high213cm, wide360cm high250cm, wide350cm high250cm, wide380cm high260cm, wide420cm high270cm, wide510cm high260cm, wide600cm high270cm, wide700cm high270cm
Обработка:
кука
Локација:
прозорецот
Стил:
Европа
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Дома
Материјал:
Полиестер / Памук
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Број На Модел На:
Byyt14
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Шаблон Тип:
Сценско
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Шема:
Печатени
Функција:
Висок Сенчење(70%-90%)
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Техника:
Плетени

Слична стока во категоријата..