• Намалена цена
  • Ново
UPC1298V единечен канал 80W моќност засилувач одбор Слободен брод
zoom_in

UPC1298V единечен канал 80W моќност засилувач одбор Слободен брод

DEN 593.00 624.00

Износот
check Това е достапна


UPC1298 V единечен канал 80 W моќност засилувач одбор
UPC1298 V е готов производ одбор за тестирање на звук и дебагирање на OK (ок)
Ултра ниска дисторзија моќност засилувач промовира интегриран UPC1298 V.
Познатиот 718 високо стабилни отпор;
Висок квалитет на печатење плоча на 2mm дебели и 70 UM бакарна фолија;
Нов пар KEC високо-моќ цевка, максимална излезна 100 W;
На статична струја од класа е прилагодлив (според температурата на радијатор).
Излезна моќност : 80w/8 Европа;
Напојување напон : DC + 20v- + 46v, не повеќе од + 60 V; се препорачува + 40 V (соодветни AC28*2)

Пакет:
Yes
Канали:
1
Број На Модел На:
UPC1298V
Бренд Име:
GZbotolave
Максимална Моќност По Канал:
80W

Слична стока во категоријата..