• Намалена цена
  • Ново
НОВА надградба GOLDMUND коло моно засилувач одбор 2SC2922/A1216 заврши одбор
zoom_in

НОВА надградба GOLDMUND коло моно засилувач одбор 2SC2922/A1216 заврши одбор

DEN 1687.00 1776.00

Износот
check Това е достапна


Напојување : DC + 35v- + 70 V, се препорачува за + 48 V, 100w/8 Европа.
Излезна моќност : 30-200w/8 Европа
Печатење плоча големина : 193*82mm (моќ цевка во внатрешноста на печатарска плоча).
Шум на одборот : во 0.4 m V
Средна точка на овој форум : во рок од 1m V
Превозот време :
Стандардно испрати byairmail,околу 15-22 работни дена може да се пристигне повеќето од европските земји, Русија,Бразил,Африка.Украина и некои други далечински земји ќе треба малку повеќе денови.
Ако ви треба iturgently,исто така, може да ни се јавите за додавање пари користејќи fastercourier(EMS,DHL,UPS-от или курир ви назначени)
Плаќање :
Ние САМО го прифати. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на аукција крајот на времето. Не-Payingbidders ќе бидат пријавени.
Сите предмети ќе beshipped во рок од 1-3 дена (од кина)по приемот на плаќање.
Ние САМО го испрати itemto купувачот е регистрирана адреса,Купувачот мора да биде одговорен за своите postaladdress
Царински и должности : За прекугранични трансакции.ние не сме одговорни за тарифите andduties. Сепак, купувачите може да биде одговорен за вистински, соодветните тарифи и давачки како што се бара од страна на respectivecountry закони
Враќање & Exchange :
>> Someitems врати се прифати, во рок од 7 дена по купувачот примање theitem.(ве молиме погледнете го детално го опишуваат)[Во случај на DOA (Мртов на Пристигнување), pleasereport во рок од 3 дена]
>> Returneditem мора да бидат нови, unworn и во неговата оригинална состојба.
>> По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на theitem цена ( со исклучок на трошоците за превозот до и од )

боја:
само одбор, одбор со heatsink
Канали:
1
Пакет:
Yes
Максимална Моќност По Канал:
131-200W
Бренд Име:
GZbotolave

Слична стока во категоријата..