• Намалена цена
  • Ново
Мини 3D Камера Модел Papercraft За Деца Лесно Ласерски Хартија Занает Хартија Играчки
zoom_in

Мини 3D Камера Модел Papercraft За Деца Лесно Ласерски Хартија Занает Хартија Играчки

DEN 192.00 239.52

Износот
check Това е достапна

Добредојдовте на Најдобри Поздрав Продавница ! Мини 3 D Камера Модел Papercraft За Деца Лесно Ласерски Хартија Занает Хартија Играчки
***АКО ТИ ТРЕБА КУПИ најголемиот ДЕЛ ЦЕЛ PLS ИСПИТУВАЊЕ со НАС ПРЕКУ e-mail*** **** КУПИ ПОВЕЌЕ ,ЌЕ ЗАШТЕДИТЕ ПОВЕЌЕ **** *Производ : 3 D Загатка Модел - Камера *Материјал : Хартија *Пакет Големина : 19cm 12cm x *Собрани Големина : 2.8 cm x 2,2 см x 4.1 cm
ПЛАЌАЊЕ :
1.Aliexpress systerm прифатат плаќање вклучени Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
2.Ве молиме користете го додадете во кошничката ако сакате да купите најмалку 2 предмети и плати заедно. 3.Aliexpress systerm ќе ја потврдите вашата исплата потреба 1-2days,пратката само што ќе биде испратено по вашата исплата помине. 4.Ако сеуште не знаат како да се плати ,ве молиме кликнете тука
ПРЕВОЗОТ : 1.Бесплатен превозот политика на Кина Пост Воздух Пошта ќе се испрати во рамките на 2-5 работни дена,следење на број ќе се обезбедува.
2.Ако купувачот треба стоката итно ве молиме контактирајте со нас,само плаќаат екстра превозот бесплатно,ние ќе се според вашето барање испратено ако преку ТНТ, EMS, UPS-от, Fed Ex, DHL, S. F. Express.
3.Ве молиме не двоумете се контактирајте со нас ако било какви прашања во врска со превозот.
Се ВРАЌА : 1.Ако сте незадоволни со твоите парцела,pls контакт со 7 дена од денот на приемот. 2.Враќа се само прифатени ако објектот е неискористена во неа е оригинално пакување. ПОВРАТНИ информации : 1.Ако сте го добиле вашиот парцела ве молиме да го потврдите приемот на вашата нарачка. 2.Ние не ја прифати неутрални или лоши повратни информации, ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро. 3.ве молиме контактирајте нè ако имате прашања. За Нас : се Наоѓа во Longgang Градот,Wenzhou град во Кина ,тоа е добро знаат место кои се специјализирани во Печатените производи,производи од Хартија,Пластични производи во кина.Longgang Градот се нарекува Кинески подарок град, Кина печатење на градот.многу производи многу производи од хартија, пластични производи и печатење производи од нашето производство се извезуваат во целиот свет. Ако ви треба обичај оваа точка ве молиме да ги споделите со нас,ние ќе понуди подобар договор за вас!

Материјал:
Хартија
Бренд Име:
ENO Поздрав
Број На Модел На:
JZ022
Производот:
3D TV Модел
Материјал:
Хартија
готовиот модел:
2.8 cm x 2,2 см x 4.1 cm
Тип:
Мини Модел
Објектот Состојба:
Бренд Нови
Место на Потекло:
Жеџијанг(Копното),Кина

Слична стока во категоријата..