• Ново
ALLWINNER целосна A20 set-top box dual-core ПРОЦЕСОР главната контрола чип HD видео процесор BGA-441
zoom_in

ALLWINNER целосна A20 set-top box dual-core ПРОЦЕСОР главната контрола чип HD видео процесор BGA-441

DEN 1536.00

Износот
check Това е достапна


ALLWINNER целосна A20 set-top box dual-core ПРОЦЕСОР главната контрола чип HD видео процесор BGA-441

боја:
5Pieces, 10pieces
Број На Модел На:
A20
Бренд Име:
SZJHYKJ
MicroSoft Модел:
Xbox360
Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
Број На Модел На :
A20
Тип:
мост rectifier
Состојба:
Нови
Модел:
A20
is_customized:
Yes
MicroSoft Модел:
Xbox Еден, Xbox360, Xbox, Kinect
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move

Слична стока во категоријата..