• Ново
TP2271 LCD контролер одбор поддршка DVI VGA за LCD панел 19 инчи 1280 X 1024 M190EG02 V9 LM190E09-TLB1 M190ETN01.0 G190ETN01.0
zoom_in

TP2271 LCD контролер одбор поддршка DVI VGA за LCD панел 19 инчи 1280 X 1024 M190EG02 V9 LM190E09-TLB1 M190ETN01.0 G190ETN01.0

DEN 1535.52

Износот
check Това е достапна


Lcd контролер одбор комплет поддршка на lcd модел :

M190 ETN01.0
LM190 E0 A-SLD1
LM190 E09-TLK1
M190 EG02 V9
G190 ETN01.0
G190 EG02 V0
LM190 E0 C-SLA1
LM190 E09-TLB1
MV190 E0 M-N10
HSD190 MEN6-A00
LM190 E0 A-SLA1
G190 EG02 ВФ
Кога ќе не направи сигурни на контролорот одбор комплет дали поддршка на вашиот LCD панел ве молиме разговор со нас во секое време! : )
Опис На Производот
1. ОПШТ ОПИС на LCD контролер одбор
TP2271 A е мулти-цел LCD монитор, е дизајниран за поддршка на двојна/единствен LVDS LCD панел. Тоа може да го поддржи DVI, VGA
2. ФУНКЦИЈА на РАСПОРЕД на LCD контролер одбор
Сликата е за повикување само, вистинската точка е стандард.
Факултативниот конектори и крај се означени со
ВРВОТ ПОГЛЕД НА TP2271
3.Функција на Распоред на LCD контролер одбор
ЧИПСЕТ
RTD2271 CW
OSD LANGUAGE
Оперативен СИСТЕМ
Кинески,Англиски,(Француски,Шпански,Италијански,Германски,Португалски,Холандски,Кореја
n) (Опција )
ВИДЕО ВЛЕЗ
PC-RGB
Формат
До 1920*[email protected] HZ
Боја
15bit, 24bit, 32bit
DVI
Формат
До 1920*[email protected] HZ
Оперативен Брзина
155 MHz
МОЌНОСТ
DC ВЛЕЗ
12 V
Да panel
3.3 V,5 V,12 V
Управување со
Ниска моќност потрошен режимот на мирување≤0.5 w
АУДИО ВЛЕЗ
PC-RGB,DVI
PC Аудио влез
КЛУЧНИТЕ ФУНКЦИИ
AUTO,МЕНИ,ЛЕВО,ДЕСНО,ИЗЛЕЗ,/ИСКЛУЧУВАЊЕ
4. PCB ДИМЕНЗИИ на LCD контролер одбор
5. Пакет се вклучени :
1 x LCD контролер одбор
1 x 1 Ch 8 Малку 20 Иглички LVDS Кабел
1 x 6 Копче на OSD одбор со кабел
1 x Светлото кабел
6.Корисничко Упатство
Пакување & Испорака
1. За Пакување
2 . За превозот
Ние ќе испрати стоката, како е можно поскоро . Обично води време треба да биде во рок од три дена ако вашата нарачка не е посебен .
На DHL/UPS/Федекс/4xp : 2-7 дена
Б Сингапур EMS /Кина ЕМС : 15-45 дена
C Сингапур пост воздух пост : 20-60 дена
Ако вашата земја треба преку други превоз за испраќање на стоката, ве Молиме контактирајте со нас за да ви помогнат да се реши транспорт проблем.
Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. За квалитетот
Сите наши производ ќе биде тестирање пред превозот . Така ќе може да се увери во квалитетот на нашите производи .
Сепак, Ако најде било каков проблем, откако доби на стоки на , ве Молиме слободно контактирајте со нашите saleman .
Ние ќе бидеме подготвени да се справи со вашиот проблем во прв пат .
3. За гаранција и да се Врати
Ние ќе им даде на нашите клиенти најдобра по продажба на услуги , Па ние ќе ви ги понудиме една година гаранција за повеќето од нашите производи и професионална техничка поддршка .
Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви проблеми и ние ќе направиме се што е во моја моќ да го поправи тоа. Тука е и нашиот погрешно & незадоволни стока политика.
1. Ние прифаќаме враќа за замена или рефундирање во рок од 5 дена по приемот на item(s).

Број На Модел На:
TP2271-caison248
Бренд Име:
dower мене
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
yes
Компатибилен:
Конзола За Игри
Поддршка:
Dropshipping
Резолуција:
1280 x 1024
поддршка lcd панел големина:
19 инчи

Слична стока во категоријата..