• Ново
ново! 10pcs/многу TTP226 8 channel Switch Допир на Сензор на Допир Капацитивни Сензор Модул
zoom_in

ново! 10pcs/многу TTP226 8 channel Switch Допир на Сензор на Допир Капацитивни Сензор Модул

DEN 468.00

Износот
check Това е достапна


1, 8 копче одбор TTP226 осетлив на допир сензор IC 2, одборот 8-ниво на статус индикатор
3, работен напон : 2.4 V-5.5 V
4, модулот може да се постави на производството на владата, копче за излез режим, најдолго време и брз излез / ниска моќност опции
5, PCB одбор големина : 47.5 (mm) x46 (mm)

Број На Модел На:
TTP226
Бренд Име:
HAILANGNIAO
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Слична стока во категоријата..