• Ново
TP2271 LCD контролер одбор поддршка DVI VGA за LCD панел 19 инчи 1440X900 M190PTN01.0 M190CGE-L20 M190MWW4 R2 M190PW01 V8 diy
zoom_in

TP2271 LCD контролер одбор поддршка DVI VGA за LCD панел 19 инчи 1440X900 M190PTN01.0 M190CGE-L20 M190MWW4 R2 M190PW01 V8 diy

DEN 1535.52

Износот
check Това е достапна


Lcd контролер одбор комплет поддршка на lcd модел :
M190 MWW4 R2
M190 CGE-L23
M190 PW01 V80 K
LM190 WX2-TLK1
M190 PW01 V8
M190 PTN01.0
M190 PW01 V80 E
LM190 WX2-TLB1
M190 CGE-L20
Кога ќе не направи сигурни на контролорот одбор комплет дали поддршка на вашиот LCD панел ве молиме разговор со нас во секое време! : )
Опис На Производот
1. ОПШТ ОПИС на LCD контролер одбор
TP2271 A е мулти-цел LCD монитор, е дизајниран за поддршка на двојна/единствен LVDS LCD панел. Тоа може да го поддржи DVI, VGA
2. ФУНКЦИЈА на РАСПОРЕД на LCD контролер одбор
Сликата е за повикување само, вистинската точка е стандард.
Факултативниот конектори и крај се означени со
ВРВОТ ПОГЛЕД НА TP2271
3.Функција на Распоред на LCD контролер одбор
ЧИПСЕТ
RTD2271 CW
OSD LANGUAGE
Оперативен СИСТЕМ
Кинески,Англиски,(Француски,Шпански,Италијански,Германски,Португалски,Холандски,Кореја
n) (Опција )
ВИДЕО ВЛЕЗ
PC-RGB
Формат
До 1920*[email protected] HZ
Боја
15bit, 24bit, 32bit
DVI
Формат
До 1920*[email protected] HZ
Оперативен Брзина
155 MHz
МОЌНОСТ
DC ВЛЕЗ
12 V
Да panel
3.3 V,5 V,12 V
Управување со
Ниска моќност потрошен режимот на мирување≤0.5 w
АУДИО ВЛЕЗ
PC-RGB,DVI
PC Аудио влез
КЛУЧНИТЕ ФУНКЦИИ
AUTO,МЕНИ,ЛЕВО,ДЕСНО,ИЗЛЕЗ,/ИСКЛУЧУВАЊЕ
4. PCB ДИМЕНЗИИ на LCD контролер одбор
5. Пакет се вклучени :
1 x LCD контролер одбор
1 x 1 Ch 8 Малку 20 Иглички LVDS Кабел
1 x 6 Копче на OSD одбор со кабел
1 x Светлото кабел
6.Корисничко Упатство
Пакување & Испорака
1. За Пакување
2 . За превозот
Ние ќе испрати стоката, како е можно поскоро . Обично води време треба да биде во рок од три дена ако вашата нарачка не е посебен .
На DHL/UPS/Федекс/4xp : 2-7 дена
Б Сингапур EMS /Кина ЕМС : 15-45 дена
C Сингапур пост воздух пост : 20-60 дена
Ако вашата земја треба преку други превоз за испраќање на стоката, ве Молиме контактирајте со нас за да ви помогнат да се реши транспорт проблем.
Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. За квалитетот
Сите наши производ ќе биде тестирање пред превозот . Така ќе може да се увери во квалитетот на нашите производи .
Сепак, Ако најде било каков проблем, откако доби на стоки на , ве Молиме слободно контактирајте со нашите saleman .
Ние ќе бидеме подготвени да се справи со вашиот проблем во прв пат .
3. За гаранција и да се Врати
Ние ќе им даде на нашите клиенти најдобра по продажба на услуги , Па ние ќе ви ги понудиме една година гаранција за повеќето од нашите производи и професионална техничка поддршка .
Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви проблеми и ние ќе направиме се што е во моја моќ да го поправи тоа. Тука е и нашиот погрешно & незадоволни стока политика.
1. Ние прифаќаме враќа за замена или рефундирање во рок од 5 дена по приемот на item(s).

Број На Модел На:
TP2271-caison249
Бренд Име:
dower мене
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
yes
Компатибилен:
Конзола За Игри
Поддршка:
Dropshipping
Резолуција:
1440X900
поддршка lcd панел големина:
19 инчи

Слична стока во категоријата..