• Ново
НАС-100 DC 2.4 V~5.5 V Ултразвучно Сензор/Ултразвучно кои се Движат/Ултразвучно Модул со Температура FZ0126
zoom_in

НАС-100 DC 2.4 V~5.5 V Ултразвучно Сензор/Ултразвучно кои се Движат/Ултразвучно Модул со Температура FZ0126

DEN 109.92

Износот
check Това е достапна


Бренд Име:
HAILANGNIAO
Број На Модел На:
НАС-100
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Слична стока во категоријата..