• Ново
AXP209 менаџмент на енергија IC таблет компјутер чип QFN48 оригиналниот
zoom_in

AXP209 менаџмент на енергија IC таблет компјутер чип QFN48 оригиналниот

DEN 240.00

Износот
check Това е достапна


AXP209 менаџмент на енергија IC таблет компјутер чип QFN48 оригиналниот

боја:
5Pieces, 10pieces
Број На Модел На:
AXP209
Бренд Име:
SZJHYKJ
MicroSoft Модел:
Xbox360
Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
Број На Модел На :
AXP209
Тип:
мост rectifier
Состојба:
Нови
Модел:
AXP209
is_customized:
Yes
MicroSoft Модел:
Xbox Еден, Xbox360, Xbox, Kinect
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move

Слична стока во категоријата..