• Ново
3.8 V батерии Батерија Li-ion Li-полимер вградена литиум полимер батерија за Micromax Q340 2000mAh
zoom_in

3.8 V батерии Батерија Li-ion Li-полимер вградена литиум полимер батерија за Micromax Q340 2000mAh

DEN 1536.00

Износот
check Това е достапна


Опис :
Utra-висок капацитет на батеријата
Робустен & издржлива батерија
(Работи само со оригиналот телефон),Не се погодни за други мобилни телефони.
Пакет се вклучени :
1 x Батеријата/ 10 x Батеријата

боја:
Q340-1PCS, Q340-10PCS
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
yorwats
Број На Модел На:
Q340
Номиналниот Капацитет:
2000mAh
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Големина:
Prismatic
Батеријата Број:
1
Пакет:
Пакет 1

Слична стока во категоријата..