• Намалена цена
  • Ново
KingWei Светло Зелена IMR 2000mah Батерија 18650 3.7 v Li-ion Батерија За LED Светилка Фенерче
zoom_in

KingWei Светло Зелена IMR 2000mah Батерија 18650 3.7 v Li-ion Батерија За LED Светилка Фенерче

DEN 173.00 247.20

Износот
check Това е достапна


Батеријата Модел : 18650
Тип : Li-Ion Батерија на Реалниот Капацитет : 2000mah Нормално V oltage : 3.7 v Max V oltage : 4.2 v ±1% Боја : Светло Зелена
Тежина : 44g
Батерија Пати : До 500 пати
Големина : 65mm x 18mm (Дијаметар)
Место на Потекло : Кина (Копно)
Is_ Прилагоди : Да > > >100% Оригинални King Wei(Лажни Целосна Наплата) >>> Безбеден и еколошки.
>>> 100% Сосема Нов и Висок квалитет.
>>> 18650 батерија li-ion литиум батерија.
>>> одговара да Светлото Headlamp Ласерски Пен Итн.
Слики Покажуваат
Услови и Состојба
Нема враќање, размена на само. Ако недостасува/неисправни делови, ве молиме да не известите најдоцна во рок од 7 дена по добивање на објектот и ние ќе го организира повторна испорака на објектот.Купувачот мора да ни e-mail за размена на информации пред да се врати објект, купувачот ќе сноси товар и такса за ракување и објектот исто така, мора да биде во оригинална кутија при враќање на предмети.
Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашата служба,( ве молиме да ни остават добар 5 ѕвезда позитивни повратни информации ), кои може да ни помогне да им служи на клиентите тесто и тесто.Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации или да се отвори било спор,Негативна повратна информација не се реши нешто,ние ќе се обидеме најдобро да ги решите вашите проблеми.

боја:
1 Дел, 2 Парчиња, 3 Парчиња 5 Парчиња, 10 Парчиња
Замена На Батеријата:
Yes
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
18650
Номиналниот Капацитет:
2000mAh
Бренд Име:
kingwei
Тип:
Li-Ion
Големина:
18*65(mm)
Стандарден Напон:
3.7 V
Минималниот Напон:
2.75 V
Максимален Напон:
4.2 V
Дополнет Пати:
Дополнет 500 Пати
Тежина:
44g
Тип:
Батерија Li јонска Батерија
Is_Customized:
Yes
боја:
светло зелена

Слична стока во категоријата..