• Намалена цена
  • Ново
10Set Шарени Цвет Везови Ткаенина Закрпи за Шиење Додатоци за Танц Носии Чипка Разубавувањето Applique TH543
zoom_in

10Set Шарени Цвет Везови Ткаенина Закрпи за Шиење Додатоци за Танц Носии Чипка Разубавувањето Applique TH543

DEN 1267.00 1439.52

Износот
check Това е достапна


Опис : Одлична за декорација. Можете да го украсите вашиот облека,чанти,капи и сл. Одлично за свадба, облека, завеса, букети, чевли, headbands, Beanies,губење на клипот..итн секаде каде што сакате Спецификација (приближно) : Материјал : полиестер Големина : Шоу на сликата се Должи на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг околу 0.3~0.5 cm Боја : Multicolors Пакет се Вклучени : 1 X 10 сет

Тип На Производ:
Закрпи
Број На Модел На:
шиење на Печ TH543
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Техника:
Appliqued
Големина:
Big
Стил:
Шие-На
боја:
multicolors
Големина:
big
Тип:
Да се шие на Закрпи
За:
Крпа, торби

Слична стока во категоријата..