• Намалена цена
  • Ново
Colife Пердув Закрпи Железо Закрпи За Облека, Т-маица Фустани Џемпер DIY Додаток Декорација на А-ниво Перат преносот на Топлината
zoom_in

Colife Пердув Закрпи Железо Закрпи За Облека, Т-маица Фустани Џемпер DIY Додаток Декорација на А-ниво Перат преносот на Топлината

DEN 85.00 113.28

Износот
check Това е достапна


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
Colife Пердув Закрпи Железо Закрпи За Облека, Т-маица Фустани Џемпер DIY Додаток Декорација на А-ниво Перат преносот на Топлината
Купување Забелешки : 1, Цел повеќе од $6, испрати следење на број(освен далечна земја). 2, Ние ги поддржуваме Сите видови на Сопствени Направени,ако е потребно, контактирајте ме.
За Домаќинство во Песна АЛАТКА : 1, Пеглање Подлога 2, Електрични песна( не пареа железо) 3, Separater Хартија ЧЕКОРИ : 1,пеглање Подлога на платформа. 2, Плочка облека во Пеглање подлога. 3,моделот На позиција што сакате да го залепите. 4, Исклучете го на пареа, temperrature на 130-150 степен. 5, 8-10 секунди со победи. 6, откине menbrance, веднаш . . 7, Ако не е Пеглање непроменети, повторете го чекор 5. 8, алал да му е, модели завршување.
За преносот на Топлината Машина 1, Поставување на температурата( 130-150 степен) , топлина притиснете машина. 2, Облека рамно на Пеглање одбор. 3, Стави преносот на топлината, нагоре модели. 4, Handes собори цврсто за 8-10 секунди. 5, Лево handes, искинале мембрана милениче, веднаш . 6, модели на облека menbrance присутни.
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот ја откажете трансакција од liexpress.

Тип На Производ:
Закрпи
Бренд Име:
Colife
Број На Модел На:
Д-087
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Техника:
Appliqued
Големина:
22*25 cm
Име:
лепенки за облека
Техника:
пегла на далноводи
Стил:
DIY Tshirt/Суичери/Дуксери
Пердув:
Топло/Ладно Кинење
пегла на далноводи:
Лесно Со Домаќинство Песна

Слична стока во категоријата..