• Намалена цена
  • Ново
2Set да се Шие На Кактус Sequin Печ Цвет Applique Beaded Растенијата Закрпи За Облека, Чевли Appliques Parches DIY 3 Дизајни AC1126-M
zoom_in

2Set да се Шие На Кактус Sequin Печ Цвет Applique Beaded Растенијата Закрпи За Облека, Чевли Appliques Parches DIY 3 Дизајни AC1126-M

DEN 700.00 897.12

Износот
check Това е достапна


2sets/многу да се Шие На Кактус Sequin Печ Цвет Везени Applique Beaded Растенијата Закрпи За Облека, Торби Фустан Чевли Appliques Parches Bordados Ropa Шиење Додатоци DIY AC1126-M
Тип На Производ : Печ, Закрпи, Applique, Appliques, Мотив,Шиење Прибор, Прибор За Шиење,
Модел : Цвет, Цвеќиња, Растенија, Кактус
AC1126-големина : 8x7cm прибл.
AC1126-Б големина : 9x5cm прибл.
AC1126-C големина : 8x5.5 cm прибл.
Предмет : Облека, Облека, Фустан, Облека, Прибор За Шиење,Материјали За Шиење
Ние прифаќаме Alipay тука & сите големи кредитни картички преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .
Ние Sh ip да ширум Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Пост Воздух Mail Регистрирани (Хонгконг Пост, Шведска Пост или Сингапур Пост). Пратката Статус Може да Се Следи Преку Пост Официјална Веб-страница или 7-10 Дена Подоцна, По Испраќањето.Вистински Датумот на Породување Е Предмет на Сопствени и Локални Логистичка Статус. Во Случај Експресна Услуга е Потребно, ве Молиме Контактирајте не За Подетални Товар. Ако Не Примите Објект На Време, ве Молиме да се Земе Време да Контактирате со нас. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни Ако не сте задоволни со објектот што сте го добиле, ве Молиме контактирајте со нас за парцела врати & плаќање надоместок.Врати пратката shouldbe sentback во оригиналниот пакет (или добро заштитени)in14days по приемот. Ако објектот е founddefective во 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена бесплатно на chargeor организира наплата по приемот на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат за врати товар. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши. Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратните информации.Ние ќе работиме со вас да го реши проблемот. Ние ќе автоматски остави позитивни повратните информации откако доби позитивни повратните информации од вас.
Ние сме семејство во сопственост на бизнис, и ние да се служеа илјадници клиенти од целиот свет. Нашите производи се директно од фабриката, па ние може да обезбеди квалитет на објекти во многу конкурентна цена.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не преку контакт продавачот сега копчето, ни остави порака или испратете ни e-mail . Повеќето пораки да се одговори во рок од 24 деловни часа. Ние работиме 5 дена во неделата (Забелешка : Купувачи кои користат бесплатен е-мејл како AOL, Yahoo, одговорот е-мејл може да падне во вашиот несакана пошта кутија. Ве молиме испратете e-mail директно или обидете се да го испрати е-мејл од страна на друга сметка).

Бренд Име:
JUBRAY
Големина:
8x7cm/A, 9x5cm/B, 8x5cm/C
Техника:
Sequined
Стил:
Шие-На
Функција:
Рачно изработени,Еко-Пријателски,3D
Број На Модел На:
AC1126-M
Тип На Производ:
Закрпи
Тип На Објект:
Печ, Чипка Applique, Мотив,Шиење Прибор, Прибор За Шиење
Функција:
3D, Sequin, Beaded, се Шие на
Шема:
Цвет, Цвеќиња, Растенија, Кактус
Опсегот:
Облека, Облека, Фустан, Облека, Прибор За Шиење,Материјали За Шиење
Големина:
8x7cm/A, 9x5cm/B, 8x5cm/C
Количина Вклучени:
2 групи, секој сет вклучува 3 дизајни, едно парче секој

Слична стока во категоријата..