• Намалена цена
  • Ново
ZOTOONE Цртан филм Еднорог Закрпи За деца облека Декорација Железо На Трансфери Перат DIY Додаток Нов Дизајн Топлина Притиснете
zoom_in

ZOTOONE Цртан филм Еднорог Закрпи За деца облека Декорација Железо На Трансфери Перат DIY Додаток Нов Дизајн Топлина Притиснете

DEN 72.00 89.76

Износот
check Това е достапна


железо-на трансфери
ZOTOONE Цртан филм Еднорог Закрпи За деца облека Декорација Железо На Трансфери Перат DIY Додаток Нов Дизајн Топлина Притиснете Бренд : ZOTOON Големина : Како Слика Покаже Patch За : Облека,Фармерки,Јакна,Деца Облека,Капа,Грб Стил : Железо На, Налепници На, Шие За тоа Како да го користите :
(1).Земете вез закрпи и панталони(облека/торби/чевли/книги/други занает) која ќе се пеглаат на.Подготви железо.
(2). Чистење на дел што се случува да се пеглаат на.Стави парче на десната страна.Стави ја страната со топлина печат поддршка директно на панталони.
(3).Прилагодување на tempreture на железо на suiable степен.Железо печ на сила назад и напред за околу 15 секунди.
(4). По печ се врти ладно,дали таа е фиксна цврсто.ако не,обидете се повторно во над истиот начин.
(5) исто така Можете да шие тоа па тоа никогаш не ќе падне.
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT, Paypal. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот ја откажете трансакција од liexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.

Бренд Име:
ZOTOONE
Големина:
As Pieture Show
Техника:
Печатени
Стил:
Железо-На
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
лепенки за облека
Тип На Производ:
Закрпи
А-ниво за перење:
Pyrography
Technics1:
Appliqued
Закрпи Сет:
Еднорог,Писмо,Цвет,Месечината
лепенки за облека:
DIY Tshirt/Суичери/Дуксери
Луѓе:
Девојка,Момче,Тело,жена,Деца
Користење на алатки:
Домаќинство во Песна или преносот на Топлината Машина
Име:
термички трансфер печатени , Далноводи
Инструкции:
пегла на закрпи
може да се мијат:
Yes
Стил:
пегла на закрпи

Слична стока во категоријата..