• Намалена цена
  • Ново
5pcs/многу Rhinestones железо на закрпи за облека sash Рамо, рака Hot fix рачно изработени applique Шиење додатоци МИ-014
zoom_in

5pcs/многу Rhinestones железо на закрпи за облека sash Рамо, рака Hot fix рачно изработени applique Шиење додатоци МИ-014

DEN 812.00 854.88

Износот
check Това е достапна


5pcs/многу Rhinestones железо на закрпи за облека sash Рамо, рака Hot fix рачно изработени applique Шиење додатоци МИ-014
Боја : Јасно Ston е (Ако ви треба други бои ,pls контактирајте со нас пред место цел)
Големина : 4.53 инчен
Позлата боја : Sliver/Злато Пакување : 2 КОМПЈУТЕРИ Бесплатен превозот : CPAM (кина пост воздух mail ) или e Packt Детали Покажуваат Висок квалитет,Shinning камен УПОТРЕБА : Кристал метал копчето embellishments. Одлично за Свадба Декоративни и свадба фустани Декоративни Applique се Однесува на облека,букети,колачи,Бебе коса лента,лента и scrapbooks изгледа на.
Нашиот изложбен салон во Yi Wu Кина и Гуангжу во Кина
Нашата фабрика во Yiwu Кина
Пакување детали
Повратни информации
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации .
3. Контактирајте со нас пред да замине негативните на неутрален повратни информации. Ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми.

боја:
Сребро, Злато
Тип На Производ:
Закрпи
Број На Модел На:
MY-014
Функција:
Рачно изработени,3D,Еко-Пријателски
Бренд Име:
CUIER
Стил:
Железо-На
Техника:
Appliqued
Големина:
11.5 CM
боја:
Кристално
Материјал:
Кристал
Позлата Боја:
Сребро.
Употреба:
Свадба Фустан Вечер Фустан Појас Sash Облека Headband Торби За Чевли
Обликот:
Цвет
Тип На Производ:
Закрпи Applique
is_customized:
Yes
Кристал Тип:
Стакло

Слична стока во категоријата..