• Намалена цена
  • Ново
2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Апликации за Облека Beaded Applique Rhinstone Печ Bowknot Applique да се Шие На DIY Облека
zoom_in

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Апликации за Облека Beaded Applique Rhinstone Печ Bowknot Applique да се Шие На DIY Облека

DEN 406.00 441.60

Износот
check Това е достапна

Пакување : 2 парче/многу Може да се користи за облека декорација , свадба се облекуваат applique , булчински headdress,чипка јака, чипка печ ,Декоративни свадба чевли, headwear декорација итн.

Тип На Производ:
Закрпи
Техника:
Beaded
Функција:
Рачно изработени
Стил:
Шие-На
Големина:
10.5*9.5CM
Број На Модел На:
L-1235
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Слична стока во категоријата..