• Намалена цена
  • Ново
2018 нови Nanyuan 3D Метал Загатка SD.KFZ.2 Kleines Kettenkraftrad Модел DIY Ласерски Сече се Соберат Сложувалка Играчки Десктоп декорација
zoom_in

2018 нови Nanyuan 3D Метал Загатка SD.KFZ.2 Kleines Kettenkraftrad Модел DIY Ласерски Сече се Соберат Сложувалка Играчки Десктоп декорација

DEN 537.00 766.56

Износот
check Това е достапна

Ве молиме Имајте во предвид : Оваа загатка има 3 ѕвезди нивото на тежина,не одговараат за почетник. Спецификации : Име : SD.KFZ.2 Kleines Kettenkraftrad 3d загатка Модел : I22216
Материјал : не ' Рѓосувачки железо
Тежина : 220g
Заврши Големина : околу 11 x 4.4 x 4.3 cm
Боја : сребрена
Количеството на Листови : 2 buc листови Возраст : 14+ Степен на тежина : 3 Ѕвезда
Функција :
Лиценца Од Nanyuan. Оригиналниот дизајн,Без лепак потребно. Состојба : 100% сосема нов и добар квалитет. Неверојатни детали и прекрасен DIY искуство. Чекор по Чекор сликата рачно,исток кон градење на тоа. Answer : ___________________________ Note :
Мали делови треба да се чуваат подалеку од деца под 3 години.Бидете внимателни на остри делови!
Пакет Се Вклучени :
1 x 3 D DIY Метал Загатка Играчка 1 x Упатството за
Производ Deatais
Производ вовед : ова е високиот квалитет на метал модел произведени од страна на ултра прецизност ласерско сечење. Метал модел е употреба на superfine обработка на метал запечатување од страна на ласерски радар, а потоа делови отстранети, како метални процес, како виткање, виткање и потоа приклучете, можете да креирате светот модел како мала палма големина. 30 видови на производи вклучуваат 1~3 парчиња мозаик одбори, повеќето едноставно производ има само едно парче од сложувалката одбор и треба само 30 минути за да се заврши тоа, но повеќето тешко производ постојат 3 парчиња мозаик плочки и треба повеќе од 3 часа за да се заврши. Нема потреба лепак, само со составување на производот како прирачник за корисникот рече, но се подготви ножици и клешти, ако имате мали пар, таму ќе биде најзгодно. Ве молиме да бидете трпеливи за да се заврши модел, ако вие не може да го реши проблемот, на крај, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви покаже монтажа vedio. Најголем дел од луѓето можат да заврши модели од следниве мапите во наставата. Во моментов само стартување на англиски јазик прирачник за корисникот. Ве молиме Имајте на ум : Може да биде Содржи мали делови, НЕ се наменети за деца под 3 години. Сите мали наоди е подготвен кога ќе се испратени надвор, Ако не може да се заврши изградбата, Само да се провери каде е во ред и точно, го Користите вашиот шеф може да успех.НЕ недостасуваат делови. Ве молиме БЕЗ Негативни Повратни информации или СЛУЧАЈ. Не играат два различни градење на играчки во исто време или во мал простор. мали делови може да се меша, што резултира со значително зголемување на тежината.. Проверете на нашиот други големи предмети , ве молиме посетете ја нашата продавница. https : //www.aliexpress.com/store/2231067 Ракување со времето : имаме акции во рацете, нормално, ние ќе брод во рок од 2 дена откако ќе се добие потврда од вас плаќање.

Стил:
Умен одбор/мозаик
Бренд Име:
OURDNS
Возраст Опсег:
> 8 години,12-15 Години,Grownups,8-11 Години
Пол:
Унисекс
Предупредување:
бидете внимателни на рабови
Број На Модел На:
SD.KFZ.2 Kleines Kettenkraftrad 3D загатка метал
Загатка Стил:
3D Загатка
Материјал:
Метал
Материјал:
Метал
Употреба:
мозаик, сложувалка
Вид:
3D DIY Играчки
Модел:
метал DIY модел
Големина:
11 x 4.4 x 4.3 cm
Име:
SD.KFZ.2 Kleines Kettenkraftrad 3D загатка метал

Слична стока во категоријата..