• Намалена цена
  • Ново
Деца Бебе Дрвени Играчки и Шарени 3D Загатка Геометрија Рано Учење Едукативни Играчки за Деца Дрво Играчка Загатки Деца Игри
zoom_in

Деца Бебе Дрвени Играчки и Шарени 3D Загатка Геометрија Рано Учење Едукативни Играчки за Деца Дрво Играчка Загатки Деца Игри

DEN 119.00 172.32

Износот
check Това е достапна


Испорака : Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. 2. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе. 3. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. 4. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Бренд Име:
Doolland
Загатка Стил:
3D Загатка
Стил:
Изградба
Возраст Опсег:
0-12 Месеци,13-24 Месеци,2-4 Години,5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 6 години,> 8 години,> 3 години,< 3 години
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
WN113
Пол:
Унисекс
Предупредување:
не се јадат

Слична стока во категоријата..