• Намалена цена
  • Ново
Автомобил Складирање Нето Мрежа Автомобил Организатор Багажникот На Автомобилот Задни Товар Организатор Еластична Багаж Превозникот Автомобил Стил Внатрешни Ра
zoom_in

Автомобил Складирање Нето Мрежа Автомобил Организатор Багажникот На Автомобилот Задни Товар Организатор Еластична Багаж Превозникот Автомобил Стил Внатрешни Ра

DEN 432.00 479.52

Износот
check Това е достапна


Автомобил Складирање Нето Мрежа Автомобил Организатор Багажникот На Автомобилот Задни Товар Организатор Еластична Багаж Превозникот Автомобил Стил Внатрешни Работи Складирање Кеси
Одлично Решение за Складирање за да ви помогне да се задржи автомобил багажникот среди;
10 0% сосема нов и висок квалитет;
Супер силен истрајност, цврсти и издржливи;
Парична казна изработка, практичен, лесен за инсталација и отстранување;
Погоден за автомобили багажникот, организирање лабава предмети, заштеда на простор;
Инстант надградба на внатрешноста на вашиот автомобил, подобрување на изглед и стил;
Нето се направени од најлон, трајни и еластична;
Испорака Детали За :
Pls бидете сигурни дека Превозот Адреси е точен;
Нарачки ќе бидат испратени во потрага по некои детали по уплатата примена. Време на викендите и Празниците се исклучени.
Обично тоа треба цела 15-45 работни дена за испорака. Ако сте во можност да ја прими пратката за 60 дена, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за повеќе следење на информации.
Pls ве молиме ни e-mail пред да поднесат било каков спор и ние ќе се обидеме да ви помогнеме ПОБРЗО.
Повратни информации :
Ве молиме ни e-mail ако ви требаат повеќе информации за нашите предмети пред да нарачате, ќе им понуди на сите информации што се потребни за вашиот референца.
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен или неутрален повратни информации, бидејќи ние мислиме дека комуникација е во можност да го реши повеќето проблеми. И ние ќе се обидуваме да ги задоволи вас со нашите најдобри услуги на клиентите.
Ние сме сигурни дека сме во можност да ви понуди подобар начин од вашите негативни или неутрални повратни информации за да се реши повеќето проблеми, ве молиме да ни веруваат.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања, pls ве молиме ни e-mail
Задоволството на клиентите е многу важно за нас и pls контактирајте со нас преку е-маил пред какви било негативни/неутрален повратни информации.

Тип На Објект:
Задните Полици & Додатоци
Минимална Тежина Препорака:
0kg
Максимална Тежина Препорака:
10KG
Материјал Тип:
Најлон
Специјални Функции:
Чувајте ги вашите багажникот организиран;
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Должина:
90cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Ширина:
30cm
Бренд Име:
tuochvy
Материјал:

Слична стока во категоријата..