• Намалена цена
  • Ново
SBART Човек 3мм Neoprene Мажите Нуркање Тесни Панталони Пливачки костими за капење Змејот Сурфање Хулахопки Leggings Wetsuit сурфање на ветер
zoom_in

SBART Човек 3мм Neoprene Мажите Нуркање Тесни Панталони Пливачки костими за капење Змејот Сурфање Хулахопки Leggings Wetsuit сурфање на ветер

DEN 1752.00 2189.76

Износот
check Това е достапна


започнете
крајот

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Материјал:
Најлон,Neoprene
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
SBART-321
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Sbart

Слична стока во категоријата..