• Намалена цена
  • Ново
SBART Деца, Момчиња и Девојки 2mm Neoprene Wetsuit се Задржи Топло Еден Парчиња Бански Долго Нуркање Одговара на Сурфање Осип Стражари
zoom_in

SBART Деца, Момчиња и Девојки 2mm Neoprene Wetsuit се Задржи Топло Еден Парчиња Бански Долго Нуркање Одговара на Сурфање Осип Стражари

DEN 1439.00 1799.04

Износот
check Това е достапна


Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Материјал:
Најлон,Neoprene
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
SBART-1013
Пол:
Момчиња
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Sbart

Слична стока во категоријата..