• Намалена цена
  • Ново
SLINX 5mm Neoprene дебели Жени Нуркање се Нурне WetSuit Долг Ракав внатре Руно Топло Wetsuits Зима Сурфање Нуркањето Spearfishing
zoom_in

SLINX 5mm Neoprene дебели Жени Нуркање се Нурне WetSuit Долг Ракав внатре Руно Топло Wetsuits Зима Сурфање Нуркањето Spearfishing

DEN 5336.00 7622.40

Износот
check Това е достапна


Главни Карактеристики : -NL 4-начин супер водат neoprene F2 S. Издржлив и лесен за сушење. Ова 4-начин се водат материјал е дизајниран за врховниот флексибилност, топло, светлина и помалку вода апсорбира. Дебелина : 5mm.
-Целосна тери поставата обезбедува исклучително пријатна и удобност.
-ЗАЛЕПЕНИ & BLINDSTITCHED ОТКЛОНУВАЊЕ (GBS, опција за 5mm neoprene) : тројна залепени и слепи-stitched цвест дека го намалува вода за влез за да се задржи што потопол.
-YKK Супер долго & тешки назад патент за лесно donning и континуираното користење.
-V-форма вратот затворање да се намали вода рамна и во тек.
-Y-сечење на половината лесно може да го апсорбира затегнувачка на грбот и до крајот на патент.
Пакет тежина : 1,9 kg
Пакет Содржина : 1 x 5mm Долг Ракав Neoprene Нуркање Wetsuit

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Материјал:
Најлон,Neoprene
Пол:
Жените
Бренд Име:
SLINX
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
1107

Слична стока во категоријата..