• Намалена цена
  • Ново
Шупливи Рака Панделки 1cm Ширина на Два боја Полиестер Лента Пристрасност Обврзувачки Webbing За Diy Торба Занает Ткаени Бела Морнарица Лента
zoom_in

Шупливи Рака Панделки 1cm Ширина на Два боја Полиестер Лента Пристрасност Обврзувачки Webbing За Diy Торба Занает Ткаени Бела Морнарица Лента

DEN 110.00 129.60

Износот
check Това е достапна

Материјал : 100% Полиестер. Боја : Бела и Морнарица. Чувствувам : Треперењето, Висока цврстина, Навремено-бесплатен, не може да си дозволи да ја косата, goodtexture. Ширина : 1 CM. Ве молиме овозможи бојата разликата помеѓу следи покажа дека и вистинскиот објект. дворот дворот ДОЛАРИ, 1.15 /дворот двор

Тип На Производ:
Webbing
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Ткаени
Употреба:
Облека,Чевли,Домашен Текстил,Торби
Ширина:
1cm
Број На Модел На:
HS1-5-5g
Функција:
Еко-Пријателски,Со Голема Истрајност
Име:
1cm лента

Слична стока во категоријата..