• Намалена цена
  • Ново
Рачно изработени Монистра Хривнија За Apple Види Замена Бенд За Apple Види 42mm 38mm Бенд Серија 1 2 3 Вистинска Кожа За iWatch
zoom_in

Рачно изработени Монистра Хривнија За Apple Види Замена Бенд За Apple Види 42mm 38mm Бенд Серија 1 2 3 Вистинска Кожа За iWatch

DEN 667.00 667.20

Износот
check Това е достапна

Рачно изработени Монистра Нараквици Појас Бенд за Apple Види 42mm 38mm Бенд Серија 1 2 3 Вистинска Кожа за Iwatch Рака Опис : 1.100% сосема нов висок квалитет; 2.Лесно да го вметнете и отстраните, совршено се вклопуваат за вашиот види; 3.Исклучителна изработка и Стилски дизајн; 4.Совршена како подароци за вашите пријатели и семејства. Пакет Содржи : 1x Вистинска Кожа бенд ( не вклучува apple се види )

Бендот Ширина:
38mm, 42mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
AKGLEADER
Број На Модел На:
За Apple Види Рака
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
метал тока
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
38mm-42mm
Тип На Објект:
Smart Wacth Замена Рака Watchbands Види Wonmen е да се Види Хривнија
бендот материјал :
Вистинска Кожа Со Лежиште Wacth Бенд Вистинска Кожа
Затворач Материјал:
Метал Тока Види Бенд
Компатибилен Модел 1:
За Apple Види Серија 1 Види Рака
Компатибилен Модел 2:
За Apple Види Серија 2 Види Хривнија
Компатибилен Модел 3:
За Apple Види Серија 3 Smart Watch Врвка За Околу Рака
Ширина:
38mm-42mm
Стил:
Класичен, Ретро Гроздобер Вистинска Кожа Со Лежиште Бенд

Слична стока во категоријата..