• Намалена цена
  • Ново
Нов висок квалитет на црна Ткаени 20mm 22mm Watchband Види Бенд од не ' Рѓосувачки Челик врвка за околу Рака Појас Хривнија Сребро одговара мажи жени часа
zoom_in

Нов висок квалитет на црна Ткаени 20mm 22mm Watchband Види Бенд од не ' Рѓосувачки Челик врвка за околу Рака Појас Хривнија Сребро одговара мажи жени часа

DEN 673.00 782.40

Износот
check Това е достапна


Да драги мои купувачот :
Прво на сите ви благодариме за изборот на нашата компанија производи! ! !
Прво : Бидете сигурни дека ја знаете големината на рака ви треба за вашиот види и да го изберат правото големина за купување, ова е многу важно
Второ : ве Молиме Точни и внимателно да се пополни во вашиот прием на информации, за да се избегне загуба предизвикана од производ на косата
Трето : За интересите на купувачите, ние обезбеди платформа препорачува грижете се-слободен логистика, не само логистика на следење, и ако стоката изгуби половина, купувачите ќе биде целосно компензирана
За било какви прашања може да бидат веднаш контактирајте со услуги на клиентите, ние ќе ви одговори на вашето прашање во најкусо време
Должина : 125mm + 75mm Ширина : 20mm 22mm Погоден за часовници : Сите видови на големите бренд на часовници

Бендот Ширина:
20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
SH19
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Должина:
20cm
Затворач Тип:
pin тока
Бренд Име:
kayueli

Слична стока во категоријата..