• Намалена цена
  • Ново
2018 Нова Мода Аналогни Плетенки Стил на Бендот За Apple Види 38mm 42mm Watchband За iwatch Серија 1 2 3 Вистинска Кожа Хривнија
zoom_in

2018 Нова Мода Аналогни Плетенки Стил на Бендот За Apple Види 38mm 42mm Watchband За iwatch Серија 1 2 3 Вистинска Кожа Хривнија

DEN 748.00 1247.52

Износот
check Това е достапна


2018 Нова Мода Аналогни Плетенки Стил на Бендот За Apple Види 38mm 42mm Watchband За iwatch Серија 1 2 3 Вистинска Кожа Хривнија

Бендот Ширина:
38mm, 42mm
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
AWB42
Бренд Име:
SOLLEN
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Должина:
20cm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Затворач Тип:
pin тока
Погоден за:
За Apple Види 38/42mm
погоден за 2:
За Apple Види Серија 1 2 3
38mm Бенд широчина / должина:
20mm/19cm
42mm Бенд широчина / должина:
22mm/20cm

Слична стока во категоријата..