• Намалена цена
  • Ново
2018 Нови Браун Кожени Ремени за Омега Фосилни Seiko PAM за околу Рака 20 22 24 26 mm watchbands Нерѓосувачки Челик Тока Relojes Hombre
zoom_in

2018 Нови Браун Кожени Ремени за Омега Фосилни Seiko PAM за околу Рака 20 22 24 26 mm watchbands Нерѓосувачки Челик Тока Relojes Hombre

DEN 801.00 880.32

Износот
check Това е достапна


Да драги мои купувачот :
Прво на сите ви благодариме за изборот на нашата компанија производи! ! !
Прво : Бидете сигурни дека ја знаете големината на рака ви треба за вашиот види и да го изберат правото големина за купување, ова е многу важно
Второ : ве Молиме Точни и внимателно да се пополни во вашиот прием на информации, за да се избегне загуба предизвикана од производ на косата
Трето : За интересите на купувачите, ние обезбеди платформа препорачува грижете се-слободен логистика, не само логистика на следење, и ако стоката изгуби половина, купувачите ќе биде целосно компензирана
За било какви прашања може да бидат веднаш контактирајте со услуги на клиентите, ние ќе ви одговори на вашето прашање во најкусо време
Должина : 125mm + 80mm Ширина : 20mm 22mm 24mm 26mm Дебелина : за 4mm Кожа : Кожа cowhide Погоден за часовници : Сите видови на големите бренд на часовници, механички часовници

Бендот Ширина:
20mm, 22mm, 24mm, 26mm
Тип На Објект:
Watchbands
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Должина:
20cm
Број На Модел На:
Y001
Бендот Материјал Тип:
кожа
Затворач Тип:
pin тока
Бренд Име:
kayueli

Слична стока во категоријата..