• Намалена цена
  • Ново
Црна Роза Метал Линкови Хривнија за Apple Види 38mm 42mm Бенд за iWatch Серија 3 2 1 Рака Нерѓосувачки Челик Wristbands Адаптери
zoom_in

Црна Роза Метал Линкови Хривнија за Apple Види 38mm 42mm Бенд за iWatch Серија 3 2 1 Рака Нерѓосувачки Челик Wristbands Адаптери

DEN 759.00 998.40

Износот
check Това е достапна

modname=ckeditor
Црна Роза Метал Линкови Хривнија за Apple Види 38mm 42mm Бенд за i Watch Серија 3 2 1 Рака Нерѓосувачки Челик Wristbands Адаптери
Компатибилен за сите верзии на Apple Види Серија 1/2/3
Карактеристики :
Материјал : не ' Рѓосувачки челик Состојба : 100% Сосема Нов Договор дизајн стил, со што животот договор и не се едноставни. Направете вашиот носи поудобно. Прилагодлива должина, фино брусење и полирање, долг животен век. Бендот Lenghth : 180mm, може да се прилагоди од страна на приложениот инструмент. Одговара на зглобот големина : 5.5"-8.6" (140-220mm) Боја : Црно-Роуз
Пакет се вклучени :
1x Нерѓосувачки челик бенд со адаптери.
1x се прилагоди алатка.

Бендот Ширина:
38mm, 42mm
Бренд Име:
DAHASE
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нов со ознаки
Затворач Тип:
Класичен Метал Тока
Број На Модел На:
HJMG3Z+T
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Должина:
18cm
Компатибилен Модел:
За Apple Види серија 3 2 1

Слична стока во категоријата..