• Намалена цена
  • Ново
2018 нови високо квалитетни Нерѓосувачки челик види рака 18mm Види Бенд Види Бенд Метал Бенд Сребрена Убави шема Kinki алатки
zoom_in

2018 нови високо квалитетни Нерѓосувачки челик види рака 18mm Види Бенд Види Бенд Метал Бенд Сребрена Убави шема Kinki алатки

DEN 801.00 880.32

Износот
check Това е достапна


Да драги мои купувачот :
Прво на сите ви благодариме за изборот на нашата компанија производи! ! !
Прво : Бидете сигурни дека ја знаете големината на рака ви треба за вашиот види и да го изберат правото големина за купување, ова е многу важно
Второ : ве Молиме Точни и внимателно да се пополни во вашиот прием на информации, за да се избегне загуба предизвикана од производ на косата
Трето : За интересите на купувачите, ние обезбеди платформа препорачува грижете се-слободен логистика, не само логистика на следење, и ако стоката изгуби половина, купувачите ќе биде целосно компензирана
За било какви прашања може да бидат веднаш контактирајте со услуги на клиентите, ние ќе ви одговори на вашето прашање во најкусо време
Должина : 125mm + 75mm Ширина : 18mm Погоден за часовници : Сите видови на големите бренд на часовници

Бендот Боја:
Сребро.
Бендот Ширина:
18mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
пеперутка тока
Број На Модел На:
SH29
Бренд Име:
kayueli
Бендот Должина:
17cm

Слична стока во категоријата..