• Намалена цена
  • Ново
Најлон влакна Watchband хривнија 20 21 22 23mm дното вистинска кожа рачни часовници бенд бела stitched Спортски врвка за околу Рака
zoom_in

Најлон влакна Watchband хривнија 20 21 22 23mm дното вистинска кожа рачни часовници бенд бела stitched Спортски врвка за околу Рака

DEN 817.00 1339.20

Износот
check Това е достапна


ста

Бендот Боја:
бела бода, црвена бода, црна бода, сина бода, портокал бода
Бендот Ширина:
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Најлон
Бренд Име:
ZETHYDUM
Затворач Тип:
пеперутка тока
Состојба:
Нова без ознаки
Број На Модел На:
8036
Бендот Должина:
19
Бендот Дебелина:
2-4mm

Слична стока во категоријата..