• Ново
20mm Види Бенд За AMAZFIT Xiaomi Wacth Рака Ретро Стил на Вистинска Кожа Wriststrap За Huami Види Замена Хривнија
zoom_in

20mm Види Бенд За AMAZFIT Xiaomi Wacth Рака Ретро Стил на Вистинска Кожа Wriststrap За Huami Види Замена Хривнија

DEN 1435.20

Износот
check Това е достапна

Рачно изработени Вистинска Кожа види бенд рака за Xiaomi Huami Amazfit Bip Smart Watch watchbands Опис : -Материјал : Горниот Слој Вистинска Кожа+рачно изработени Линија - Висок квалитет на горниот слој cowhide кожа, ултра меки & удобно на вашиот зглоб, пот-абсорбента и отпорност на абење, кога се допира биро на вашата работа на време Бендот доаѓа со брз објавен пролетта иглички адаптери за заклучување на вашиот devcice безбедно & цврсто. - Не ool се потребни, лесно да се носат/отстрани и да се прилагоди на должината - рачно изработени виткање занаети против работ warping во дневниот носи, отфрлање на традиционалната боја на работ кожа бенд, тоа е повеќе издржливи Фот За : Xiaomi Huami Amazfit Bip Smart Watch младите edtion 20 MM Пакување Листа 1x види бенд со брзо ослободување игли ( Види Не е вклучена )

Бендот Ширина:
20mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
ideefu
Затворач Тип:
Метал Pin Тока
Состојба:
Нов со ознаки
Број На Модел На:
за Xiaomi Huami Amazfit
Бендот Должина:
20cm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Тип На Објект:
Smart Wacth Замена Рака Watchbands Види Хривнија
бендот материјал :
Вистинска Кожа Wacth Бенд рачно изработени вистинска кожа
Затворач Материјал:
Метал За Pin Тока
Компатибилен Модел 1:
За Xiaomi Huami Amafit Wacth Бенд Замена На Делови Рака
Ширина:
20mm
Стил:
Ретро,Класичен,Гроздобер,Бизнис wriststrap

Слична стока во категоријата..