• Ново
слободен испорака на високо квалитетни 10pcs/многу 18NPT 11NR / 18NPT 16NR / 18NPT 16ER cnc карбид вртење внесува провира инсерти
zoom_in

слободен испорака на високо квалитетни 10pcs/многу 18NPT 11NR / 18NPT 16NR / 18NPT 16ER cnc карбид вртење внесува провира инсерти

DEN 1260.00

Износот
check Това е достапна


Слободен испорака на високо квалитетни sanyinghe 10pcs/многу 18 NPT 11 NR/18 NPT 16 NR/18 NPT 16 ER cnc карбид вртење внесува провира инсерти

Вметнете Ширина(mm):
18NPT 11NR, 18NPT 16NR, 18NPT 16ER
Број На Модел На:
18NPT 11NR / 18NPT 16NR / 18NPT 16ER
Обложување:
PVD
Тврдост:
90-92HRA
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Материјал:
Волфрам Карбид
Бренд Име:
sanyinghe

Слична стока во категоријата..