• Ново
бесплатен превозот 10pcs/многу 1.25 ISO 11NR / 1.25 ISO 16NR / 1.25 ISO 16ER cnc карбид провира инсерти
zoom_in

бесплатен превозот 10pcs/многу 1.25 ISO 11NR / 1.25 ISO 16NR / 1.25 ISO 16ER cnc карбид провира инсерти

DEN 1260.00

Износот
check Това е достапна


Слободен испорака на високо квалитетни sanyinghe 10pcs/многу 1.25 ISO 11 NR / 1.25 ISO 16 NR / 1.25 ISO 16 ER cnc карбид вртење внесува провира инсерти

Вметнете Ширина(mm):
1.25 ISO 11NR, 1.25 ISO 16NR, 1.25 ISO 16ER
Број На Модел На:
1.25 ISO 11NR / 1.25 ISO 16NR / 1.25 ISO 16ER
Обложување:
PVD
Тврдост:
90-92HRA
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Материјал:
Волфрам Карбид
Бренд Име:
sanyinghe

Слична стока во категоријата..