• Ново
слободен испорака на високо квалитетни 10pcs/многу 14UN 11NR / 14UN 16NR / 14UN 16ER cnc карбид провира инсерти за не ' рѓосувачки челик
zoom_in

слободен испорака на високо квалитетни 10pcs/многу 14UN 11NR / 14UN 16NR / 14UN 16ER cnc карбид провира инсерти за не ' рѓосувачки челик

DEN 1710.24

Износот
check Това е достапна


Слободен испорака на високо квалитетни sanyinghe 10pcs/многу 14 UN 11 NR / 14 UN 16 NR / 14 UN 16 ER cnc карбид вртење внесува провира инсерти за не ' рѓосувачки челик

Вметнете Ширина(mm):
1.0 ISO 11NR, 1.0 ISO 16NR, 1.0 ISO 16ER
Број На Модел На:
14UN 11NR / 14UN 16NR / 14UN 16ER
Обложување:
PVD
Тврдост:
90-92HRA
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Бренд Име:
sanyinghe
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слична стока во категоријата..