• Намалена цена
  • Ново
Мажите Полиестер Рекреација Деловни Врски Сина Ленти Вратоврска Класичен Свадба Партија Вратоврска 7cm Ширина 2018 Мода Вратот се Врзува Подарок Кутија
zoom_in

Мажите Полиестер Рекреација Деловни Врски Сина Ленти Вратоврска Класичен Свадба Партија Вратоврска 7cm Ширина 2018 Мода Вратот се Врзува Подарок Кутија

DEN 633.00 1038.24

Износот
check Това е достапна

Моден големина : 7cm х 145cm Направени со Најдобрите Висок Квалитет Микрофибер. Водоотпорен, Анти Навремено, Анти-Статички. Погодна за двете повик & формално се носат. Единствен Облик Дизајн го Прави Надвор од Обичните. Лесно да Натпревар. Пакет со Луксузен Подарок Кутија. *Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybooker;Т/T;western union. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Регистрирани Воздух Mail кој е бесплатен превозот во следниве земји : Велика Британија; Австралија; Италија; Малезија; Русија; Нов Зеланд; Јапонија; Тајланд; Ирска; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија;Сингапур. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Тип На Објект:
Врски
Материјал:
Полиестер,Микрофибер
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Шарени
Бренд Име:
Evanhome
Број На Модел На:
jacketman-JML1668
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Големина:
One Size
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
боја:
Сина
Врски Големина:
57(145cm) во должина и 2.75(7cm) во Ширина

Слична стока во категоријата..