• Намалена цена
  • Ново
НОВА Мода Вратоврска 8cm и 6cm Формална Тужба Бизнис Носат Вратоврска Состанок Интервју Свадба Мажите Младоженецот Црна, Црвена Шарени Подарок КУТИЈА
zoom_in

НОВА Мода Вратоврска 8cm и 6cm Формална Тужба Бизнис Носат Вратоврска Состанок Интервју Свадба Мажите Младоженецот Црна, Црвена Шарени Подарок КУТИЈА

DEN 651.00 1017.12

Износот
check Това е достапна


НОВА Мода Вратоврска 8cm Формална Тужба Бизнис Носат Вратоврска Состанок Интервју за Статистика Свадба Мажите Младоженецот Црна, Црвена Шарени Подароци КУТИЈА за ЧПП : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybooker;Т/T;western union. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена . П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Тип На Објект:
Врски
Материјал:
Полиестер,Микрофибер
Број На Модел На:
fabinbao
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Шарени
Бренд Име:
Evanhome
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Големина:
One Size
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
боја:
Морнарско Сина
8cm Вратоврска Големина:
Должина 58 (148 cm) со Ширина 3.14 (8 cm)
6cm Вратоврска Големина:
Должина 58 (148 cm) со Ширина 2.36 (6 cm)

Слична стока во категоријата..