• Намалена цена
  • Ново
GUSLESON Нов Дизајн 8cm Жакард Свила Вратоврска за Mens Бизнис Gravatas Нормално Им Одговараат на Свадба Вратот Врски Прибор за Облека
zoom_in

GUSLESON Нов Дизајн 8cm Жакард Свила Вратоврска за Mens Бизнис Gravatas Нормално Им Одговараат на Свадба Вратот Врски Прибор за Облека

DEN 216.00 538.56

Износот
check Това е достапна


GUSLESON Нов Дизајн 8cm Жакард Свила Вратоврска за Mens Бизнис Gravatas Нормално Им Одговараат на Свадба Вратот Врски Прибор за Облека

Тип На Објект:
Врски
Материјал:
Свила
Стил:
Моден
Број На Модел На:
Квалитет на свила се врзуваат за свадба
Бренд Име:
GUSLESON
Големина:
One Size
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Вратот Се Врзува Големина:
146*8*3.5 cm
Адвокатско Флорални вратоврска:
Свадба Врзуваат За Мажи
боја:
Црвена/Зелена/Блу/Црна/Злато

Слична стока во категоријата..