• Намалена цена
  • Ново
AWAYTR Mens Лак Врски 2017 Нова Мода Мажите Plaid Лак Вратоврска Формално Комерцијални Bowtie Свадба Партија Tuxedo Класичен Пеперутка
zoom_in

AWAYTR Mens Лак Врски 2017 Нова Мода Мажите Plaid Лак Вратоврска Формално Комерцијални Bowtie Свадба Партија Tuxedo Класичен Пеперутка

DEN 60.00 79.68

Износот
check Това е достапна


Белешки : Оваа ставка е рачно изработени,па секој објект е уникатен и може да биде малку се разликуваат една од друга.
Се за : Мажи/Жени
Тежина : 20g/Парче
Ширина : 6cm Големина : 12*6cm,Max Вратот Обемот : 44cm
Пакет : 1 Компјутер со ПП торба
1. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook , ние ќе ви даде подарок или
$ 2 ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Но, поради различни политики во различни земји,
таму може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би

Тип На Објект:
Врски
Пол:
Жени,Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
лак вратоврска
Големина:
One Size
Број На Модел На:
лак врски
Материјал:
Rayon
Бренд Име:
AWAYTR
Шаблон Тип:
Plaid
Големина:
12*6cm
Пол:
Мажи/Жени
Пакет:
Лак Врски+pp пакет
Име:
адвокатско врски
Повод:
Партија/Свадбена/Работа
Is_Customized:
Yes
Сезоната:
Пролет/Лето/Есен/Зима

Слична стока во категоријата..