• Намалена цена
  • Ново
WN сет на висок квалитет рака врежан злато плоштадот шема вратоврска клип Cufflinks мажите француски Cufflinks вратоврска клип кутија сет бесплатен превозот
zoom_in

WN сет на висок квалитет рака врежан злато плоштадот шема вратоврска клип Cufflinks мажите француски Cufflinks вратоврска клип кутија сет бесплатен превозот

DEN 432.00 526.08

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
Манжетната Линк и Вратоврска Клип Поставува
Број На Модел На:
WN-1312
Бренд Име:
TUBAGE
Обликотшема:
Плоштад
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик

Слична стока во категоријата..