• Намалена цена
  • Ново
ЏИН&JU Топла Продажба Бејзбол Cufflinks За Mens Мода Нерѓосувачки Steelhand-насликана Слика Ткаенината линкови Мажите Риза Ракав Relojes
zoom_in

ЏИН&JU Топла Продажба Бејзбол Cufflinks За Mens Мода Нерѓосувачки Steelhand-насликана Слика Ткаенината линкови Мажите Риза Ракав Relojes

DEN 299.00 335.52

Износот
check Това е достапна


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Добредојдовте на нашиот магазин,се надевам дека ќе имаат среќен шопинг! Ако сакате трговија на Големо и OEM,ве молиме контактирајте ме, ние ќе ви даде најдобра цена!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Бренд Име:
џин&ju
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
LPT0048
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Повод:
Годишнината/Партија/Подароци/Свадбена/Ангажирање/Банкет/Proms
Трговија на големо:
Добредојдовте на големо, фабриката цена
Состојба:
најновите
боја:
сребрена боја
позлата:
Имитација Родиум Позлата
квалитет:
Висок квалитет
Тип На Објект:
Мажите Накит Кошула Ткаенината Бејзбол Cufflinks
Еколошки Стандарди:
Доведе Никел Кадмиум слободни
Подароци За:
Тато/Љубители/Најдобри Пријатели/Маж/Себе
Име на производ:
Бејзбол Cufflinks Relojes gemelos

Слична стока во категоријата..