• Намалена цена
  • Ново
DY сет на високо квалитетен моден сребро буква Y Cufflinks црна кожа кутија мажите француски кошула Cufflinks кутија сет бесплатен превозот
zoom_in

DY сет на високо квалитетен моден сребро буква Y Cufflinks црна кожа кутија мажите француски кошула Cufflinks кутија сет бесплатен превозот

DEN 281.00 312.00

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Број На Модел На:
DY-351
Бренд Име:
XKZM среќен
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Писмо

Слична стока во категоријата..