• Намалена цена
  • Ново
DY сет нови висок квалитет Сребро мазна бран Cufflinks кутија мажите француски Cufflinks црна кожа кутија сет бесплатен превозот
zoom_in

DY сет нови висок квалитет Сребро мазна бран Cufflinks кутија мажите француски Cufflinks црна кожа кутија сет бесплатен превозот

DEN 288.00 319.68

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Плоштад
Бренд Име:
XKZM среќен
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
DY-314
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен

Слична стока во категоријата..