• Намалена цена
  • Ново
Мода за Мажи Cufflinks Нерѓосувачки Челик Бизнис Cufflinks За Господа Бакар Печат Ткаенината Линкови Рака гравирање Мажите Накит
zoom_in

Мода за Мажи Cufflinks Нерѓосувачки Челик Бизнис Cufflinks За Господа Бакар Печат Ткаенината Линкови Рака гравирање Мажите Накит

DEN 96.00 118.08

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Материјал:
Метал
Бренд Име:
yanjie
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
C-MAN1-M019
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови

Слична стока во категоријата..