• Ново
ДОКСА 5 Компјутери 037906433A 037 906 433A 037 906 433C Вратило Позиција Подигнат Сензор За ФОЛКСВАГЕН Голф-Поло Passat Седиште Толедо
zoom_in

ДОКСА 5 Компјутери 037906433A 037 906 433A 037 906 433C Вратило Позиција Подигнат Сензор За ФОЛКСВАГЕН Голф-Поло Passat Седиште Толедо

DEN 1883.52

Износот
check Това е достапна

Дел No. : 037906433 A 037906433 B 037906433 C Друг Дел Бр. : 037 906 433 A 037 906 433 B 037 906 433 C име на Производ: Вратило Позиција Сензор За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Passat Cabrio Седиште Толедо 037906433 A
Одговара Модели: За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 3 A2, 35 I 1.6 1994/10-1996/08 1595 кзм, 74 KW, 101 ГЛАСАЧКО место За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 3 A2, 35 I 2.0 1990/02-1996/08 1984 кзм, 85 KW, 115 КС За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 3 A2, 35 I 2.0 1995/03-1996/08 1984 кзм, 79 KW, 107 ГЛАСАЧКО место За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 3 A2, 35 I 2.0 16 V 1994/01-1996/08 1984 кзм, 110 KW, 150 PS За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 3 A2, 35 I 2.0 Syncro 1990/10-1996/08 1984 кзм, 85 KW, 115 КС За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 A5, 35 I 1.6 1994/07-1995/12 1595 кзм, 74 KW, 101 ГЛАСАЧКО место За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 A5, 35 I 2.0 1990/02-1997/05 1984 кзм, 85 KW, 115 КС За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 A5, 35 I 2.0 1995/03-1996/08 1984 кзм, 79 KW, 107 ГЛАСАЧКО место За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 A5, 35 I 2.0 16 V 1994/01-1997/05 1984 кзм, 110 KW, 150 PS За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 A5, 35 I 2.0 Syncro 1990/10-1997/05 1984 кзм, 85 KW, 115 КС За "ФОЛКСВАГЕН" Голф III 1 H1 1.6 1995/07-1997/08 1595 кзм, 74 KW, 101 ГЛАСАЧКО место За "ФОЛКСВАГЕН" Голф III 1 H1 2.0 1991/11-1997/08 1984 кзм, 85 KW, 115 КС За "ФОЛКСВАГЕН" Голф III 1 H1 2.0 GTI 16 V 1992/08-1997/08 1984 кзм, 110 KW, 150 PS За "ФОЛКСВАГЕН" Голф III 1 H1 2.0 Syncro 1995/08-1997/08 1984 кзм, 85 KW, 115 КС За "ФОЛКСВАГЕН" Голф III Cabriolet 1 E7 1.6 1994/10-1998/05 1595 кзм, 74 KW, 101 ГЛАСАЧКО место За "ФОЛКСВАГЕН" Голф III Cabriolet 1 E7 2.0 1993/07-1998/05 1984 кзм, 85 KW, 115 КС За "ФОЛКСВАГЕН" Голф III Варијанта 1 H5 1.6 1994/07-1999/04 1595 кзм, 74 KW, 101 ГЛАСАЧКО место За "ФОЛКСВАГЕН" Голф III Варијанта 1 H5 2.0 1993/07-1999/04 1984 кзм, 85 KW, 115 КС За "ФОЛКСВАГЕН" Голф III Варијанта 1 H5 2.0 Syncro 1995/08-1999/04 1984 кзм, 85 KW, 115 КС За "ФОЛКСВАГЕН" Голф IV Cabriolet 1 E7 1.6 1998/06-2002/06 1595 кзм, 74 KW, 100 ГЛАСАЧКО место За "ФОЛКСВАГЕН" Голф IV Cabriolet 1 E7 2.0 1998/06-2002/06 1984 кзм, 85 KW, 115 КС За "ФОЛКСВАГЕН" Поло Класик 6 KV2 100 1.6 1995/12-2001/09 1595 кзм, 74 KW, 100 ГЛАСАЧКО место За "ФОЛКСВАГЕН" Поло Варијанта 6 KV5 1.6 1997/05-2001/09 1595 кзм, 74 KW, 101 ГЛАСАЧКО место За "ФОЛКСВАГЕН" Vento 1 H2 2.0 1991/11-1998/09 1984 кзм, 85 KW, 115 КС За "ФОЛКСВАГЕН" Corrado 53 I 2.0 јас 1993/04-1995/12 1984 кзм, 85 KW, 115 КС За Seat Ibiza II 6 K1 1.6 јас 1996/04-1999/08 1595 кзм, 74 KW, 101 ГЛАСАЧКО место За Seat Ibiza II 6 K1 2.0 јас 1993/03-1999/08 1984 кзм, 85 KW, 115 КС За Seat Ibiza II 6 K1 2.0 јас 16 V 1996/08-1999/08 1984 кзм, 110 KW, 150 PS За Seat Alhambra 7 V8, 7 V9 2.0 јас 1996/04-2010/03 1984 кзм, 85 KW, 115 КС За Седиште Толедо јас 1 L 1.6 јас 1996/11-1999/03 1595 кзм, 74 KW, 101 ГЛАСАЧКО место За Седиште Толедо јас 1 L 2.0 јас 1991/05-1999/03 1984 кзм, 85 KW, 115 КС За Седиште Толедо јас 1 L 2.0 јас 16 V 1993/11-1999/03 1984 кзм, 110 KW, 150 PS За Седиште Кордоба 6 K1, 6 K2 1.6 јас 1996/07-1999/10 1595 кзм, 74 KW, 101 ГЛАСАЧКО место За Седиште Кордоба 6 K1, 6 K2 2.0 јас 1993/02-1999/06 1984 кзм, 85 KW, 115 КС За Седиште Кордоба 6 K1, 6 K2 2.0 јас 16 V 1996/08-1999/06 1984 кзм, 110 KW, 150 PS За Седиште Кордоба Vario 6 K5 1.6 јас 1996/09-1999/06 1595 кзм, 74 KW, 101 КС
ПРЕВОЗОТ
(1) Превезува во 1 работен ден по добивање на уплатата во целост.
(2) Сите стоки ќе бидат испратени надвор од Кина во добра обична кафеава кутија состојба.
(3)Следење на број, ќе бидат доставени до купувачот за референца по испраќаат.

Тип:
Холцер
линеарна:
Стандард
Hysteresis:
Стандард
Чувствителност:
Висок
Повторливост:
Стандард
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
докса
Резолуција:
Стандард
Осветленост Дел Број:
037906433A
Производителот Дел Број:
037 906 433A
Сместување:
Вратило
Мерен Опсег:
Стандард
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина

Слична стока во категоријата..