• Ново
JanDeNing HD CCD Автомобил Задните Видите Паркинг/ Backup Обратна Камерата/Табличка Светлина ОЕМ За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 7 Golf7 2012-2015
zoom_in

JanDeNing HD CCD Автомобил Задните Видите Паркинг/ Backup Обратна Камерата/Табличка Светлина ОЕМ За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 7 Golf7 2012-2015

DEN 1243.20

Износот
check Това е достапна


Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера / Табличка Светилка Овој Модел Ќе Одговара За
Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф 7 Golf7 MK7 О7 5 G 2012~2015
Заменете Табличка Светилки | HD High Definition | CCD Ноќ Визија
Вода Доказ | Широк Агол Леќа | Со Паркинг Референца Линии
Повеќе Јасни Камера Фото покаже :
Посебно Внимание да Автомобил Камера : 1 : камерата доаѓа од по-пазар. не се оригинални автомобил дел. 2 : За Тоа Дали Може Да Се Вклопи Во Вашиот Автомобил ? Ако не бидете сигурни дека тоа, па ве молиме да ја проверите камера големина со вашата лиценца плоча сијалица позиција големина и РКА жолта џек да се избегне грешка. Или оставете порака за НАС!

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
JanDeNing
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS

Слична стока во категоријата..